Ceník mobilních masáží

Dopřejte si stejně kvalitní masáž jako ve studiu a za obdobnou cenu včetně dopravy po celé Praze a přilehlých oblastech do 10 km. Ať toužíte po relaxační masáži, či naopak po intenzivní rehabilitační, cena hodinové masáž je stejná. Je tak možné i při jednom sezení obměňovat různé typy masáží dle vašich aktuálních potřeb.

Ceník dle délky masáže a počtu osob

Ceny masáží se odvíjí od délky kterou preferuje a kolik osob bude masírovaných na jedné adrese.
Chcete dopřát masáž i vašemu partnerovi, nebo kamarádce sousedce, a tak efektivně využít návštěvy maséra? Objednejte masáž přímo pro skupinu, nebo pár a ušetřete. Zvýhodněná cena již pro dvě osoby, kterým se masér věnuje postupně, po sobě na jedné adrese.

Jak můžete svou masáž uhradit

Hotově nebo platební kartou

Naši maséři jsou vybaveni mobilními platebními terminály. Platbu tak od vás mohou na místě převzít jak v hotovosti tak platební kartou.

Předem převodem na účet

Masáž je možné si i předplatit zasláním platby předem na náš účet 501798558/2010 (do poznámky prosím uveďte své jméno příjmení).

Benefitními poukázkami nebo kartami

Spolupracujeme se všemi benefitními společnosti na českém trhu. Uhradit svou masáž tak můžete veškerými poukázkami nebo přímo benefitními kartami. Výčet akceptovaných poukázek a karet najdete níže.

Čerpání fondů FKSP

Dostáváte od svého zaměstnavatele příspěvky z fondů FKSP? I jejich čerpáním můžete zaplatit svou masáž.

Dárkovým poukazem

Potěšil vás někdo blízký našim dárkovým poukazem? Máte tak platbu vyřešenou předáním masérovi.

Bezplatné zrušení rezervace masáže do 24 hodin předem

Pokud vám cokoliv zkříží plány, nezapomeňte prosím rezervaci včas stornovat. Při zrušení později než 24 hodin před termínem masáže vám bude účtován 100% storno poplatek.

Nestihnete-li termín včas zrušit, je možné za sebe zařídit náhradníka. V takovém případě se nám ozvěte – pokud bude v našich silách dorazit na jinou adresu, rádi vám vyjdeme vstříc. 

Veškeré informace najdete také v našich Obchodních podmínkách.

VYUŽIJTE U NÁS SVÉ ZAMĚSTNANECKÉ BENEFITY

Ceník zvýhodněných balíčků

Pravidelná péče se vyplatí. Chcete ušetřit na ceně mobilní masáže? Zakupte si jeden z našich zvýhodněných balíčků - na 5 masáží se zvýhodněním 5%, nebo na 10 masáží se zvýhodněním 10%. Za zvýhodněné balíčky můžete platit stejně jako za jednotlivé masáže benefitními poukázkami nebo kartami.

Pro zakoupení balíčků se obraťte přímo na vašeho maséra, nebo nás kontaktujte emailem či telefonicky.

Zvýhodněné předplatné 5 masáží

Zvýhodněné předplatné 10 masáží

Buďte s námi ve spojení

Provozovatel

Mgr. & Bc. Lada Válková Králová
IČ: 88754863
Kontakty