Mobilní maséři: Siláci s jemným dotekem

Pozvat k sobě domů cizího člověka, natož muže - mobilního maséra, vyžaduje velkou dávku důvěry – jakožto převážně ženský kolektiv pro to máme velké pochopení. Přestože jste však z našeho studia v Obloukové zvyklí spíše na masérky, s mobilní masáží za Vámi většinou přijedou muži. Vysvětlíme Vám, proč tomu tak je i proč nemáte nejmenší důvod k obavám.

Síla maséra je velkou výhodou

Důvod je ve skutečnosti zcela prostý a ryze praktický. Abyste se nemuseli o nic starat a jen se poddali příjemnému relaxu, masér si veškeré náčiní přiveze s sebou. To však kromě tašky obnáší také skládací masážní lehátko. Vynést ho do 1., 2., ale i 6. patra sice zvládne i masérka, podle našich zkušeností však více takových výprav denně vyčerpá její fyzické síly. Muži to zkrátka snáz „unesou“.

Cílem je Váš odpočinek

Masáž je celá o Vás, Vašem odpočinku a dokonalém uvolnění. A pokud po masáži budete mít pocit, že byste místo vstřebání příjemného zážitku měli drobné masérce, prohýbající se pod tíhou lehátka, pomoci s věcmi do auta, trochu tím tato osobní péče ztrácí kouzlo.

Naši maséři si se vším poradí sami a i na poslední masáž dne dorazí v plné síle, aby zvládli rozmasírovat i ty nejztuhlejší svaly. Existuje snad lepší kombinace, než je pořádný silák, který ovládá ty nejjemnější masážní techniky?

Za každého z našich masérů ručíme

Nepošleme k Vám jen tak někoho – do terénu vysíláme maséry, se kterými dlouhodobě spolupracujeme a pravidelně je školíme. Kromě toho, že vždy drží krok s nejnovějšími poznatky a technikami, to navíc znamená, že je moc dobře známe, a tak za jejich profesionální přístup můžeme dát ruku do ohně.
Pomohli jsme rozptýlit Vaše pochybnosti a těšíte se na masáž v pohodlí svého domova? Objednejte si mobilní masáž v našem rezervačním systému – zajedeme za Vámi kdekoliv po Praze a jejím okolí.
Další články
Párová masáž - Mobilní masáže Oblouková

Máj, lásky čas: Zažijte se svými nejbližšími masáž!

Prožijte máj s těmi, které máte rádi! Lásky čas není zdaleka jen párovou záležitostí. Naopak, vyhradit si čas na ty [...]
Číst dále
Masáží prevence nemoci - Mobilní masáže Oblouková

Jak se ubránit podzimním nemocem? Dopřejte si masáž!

Jak ustát podzim ve zdraví? Období, kdy se většina z nás topí v pracovních povinnostech, v hlavě už nás tlačí [...]
Číst dále
Obavy z mobilní masáže - Mobilní masáže Oblouková

Mobilní masáž: Tyto obavy rovnou zažeňte

Už je to tady – mrzuté duševní rozpoložení nebo třeba bolavá záda zoufale volají po masáži, ale času není nazbyt, [...]
Číst dále
Buďte s námi ve spojení

Provozovatel

Mgr. & Bc. Lada Válková Králová
Telefon: 799 797 323
Kontakty