Masáže do kanceláří

Ulevte okamžitě vašim lidem od bolesti a mentální tenze přímo u vás kanceláři, kam za vámi přijedou naši zkušení maséři s pohodlným mobilním lehátkem. Dopřejte svým zaměstnancům výjimečnou péči, kterou ocení!

Pravidelné profesionální masáže přispějí k upevnění jejich zdraví, uleví jim od stresu a vlijí do žil novou energii. Dle studie American Massage Therapy Association jsou zaměstnanci díky pravidelné masáži až o 15 % produktivnější.

Energie do práce

Pravidelné profesionální masáže přispějí k upevnění jejich zdraví, uleví jim od stresu a vlijí do žil novou energii. Dle studie American Massage Therapy Association jsou zaměstnanci díky pravidelné masáži až o 15 % produktivnější.

Naši profesionální maséři vytvoří mobilní masérnu během několika minut v nevyužité kanceláři nebo zasedačce, přímo ve vaší firmě.
Už v krátkém čase dokážou osvědčenými technikami uvolnit svalové napětí z fyzicky náročné nebo naopak sedavé práce, zklidnit přetíženou mysl a vnést do ní harmonii.

služba masáže v kancelářích

Stačí nám jedna místnost

Jakákoliv nevyužívaná zasedačka, nebo kancelář, která nemusí být vyhrazená stabilně, pouze po dobu masáží.

Potřebné vybavení zajistíme my

Od masážního lehátka přes vonné oleje a dezinfekci až po hudbu.

Nabízíme masáže o délce 30 nebo 60 minut

Už 30 minut třeba v polední pauze často dokáže zázraky.

Jednoduchý rezervační systém

Vytvoříme pro Vás jednoduchý rezervační systém. Vaši zaměstnanci si tak volné termíny rezervují elektronicky na vybraný čas sami.

Rychlá a efektivní úleva

Naše masáže jsou navrženy a uzpůsobeny tak, aby přinesly rychlou a efektivní úlevu od stresu a napětí, zlepšily krevní oběh a zvýšily produktivitu. S našimi flexibilními harmonogramy si mohou zaměstnanci snadno naplánovat svou masáž bez rušení pracovních povinností.

PROČ MASÁŽE DO KANCELÁŘE OD STUDIA OBLOUKOVÁ

Rezervační systém

Přes jednoduchý rezervační systém si rychle vyberete volný termín přímo pro vaši firmu. Každý měsíc vám připravíme report využívání mobilních masáží mezi vašimi zaměstnanci.

Komfort

Žádné umaštěné košile od oleje nebo otlačené čelo. Abychom udrželi váš komfort pro další práci, využíváme polstrované podhlavníky a volbu použití olejů necháváme na vás.

Zkušení maséři

Jsme tým zkušených masérů, za které hovoří stovky pozitivních referencí našeho masážního studia Oblouková. Domluvíme se s vámi anglicky i rusky.

Platba benefity

Dopřejte svým zaměstnancům žádaný benefit – ceník vám vytvoříme na míru. Nebo si sami zaměstnanci smysluplně čerpají své benefity a fondy FKSP.

CENY A PODMÍNKY DLOUHODOBÝCH SPOLUPRACÍ

Firemní spolupráce nabízíme 2 typy:

  • masáže do kanceláří hradí pro své zaměstnance firma
  • masáže si hradí sami zaměstnanci

Konečná cena jedné masáže se odvíjí od domluveného počtu masáží během měsíčního období. Čím vyšší počet využívaných masáží za měsíc, tím nižší cena pro vás a vaše zaměstnance.

 

Orientační ceny dlouhodobých spoluprací

Ceny a množství se vztahují ke 30min délce masáží
Minimální délka spolupráce je na 3 měsíce.
Rozsah spolupráce rádi uzpůsobíme potřebám a velikosti vaší firmy.
Neváhejte se na nás obrátit s poptávkou.

CO O NÁS ŘÍKAJÍ NAŠI KLIENTI

Vaše spokojenost je na prvním místě
Bidli reference - Mobilní masáže Oblouková

Bidli

„Mobilní masáže Oblouková vřele doporučujeme především z důvodu hladké spolupráce. Naši zaměstnanci jsou s maséry velmi spokojení –chválí si především úlevu od chronické bolesti z dlouhého sezení. Současně nám masáže pomohly po covidové situaci motivovat naše zaměstnance k návratu do kanceláří.“
„Maséři z Obloukové nám pomohli uvolnit stres z vysokého pracovního tempa našich zaměstnanců. Vřele doporučujeme a přejeme vše dobré. Tým Bidli“
Reference Centrum dohody - Mobilní masáže Oblouková

Centrum dohody

"Všichni byli moc spokojení. Děkujeme panu Sašovi, dělá svou práci opravdu dobře."
Reference ÚPV - Mobilní masáže Oblouková

Úřad průmyslového vlastnictví

"Paní Zdeňka je úžasná, jsme moc spokojení s masážemi na úřadě"

Kde pomáháme našim dotekem

Buďte s námi ve spojení

Provozovatel

Mgr. & Bc. Lada Válková Králová
IČ: 88754863
Kontakty