Masáže domů

Najít si v každodenním koloběhu povinností čas na skutečný odpočinek může být někdy oříšek. O pozornost se pere práce s péčí o domácnost i rodinu, a každá hodina, kterou můžete věnovat jen sami sobě, je vzácná. Využijte svůj čas naplno, nezdržujte se cestováním a objednejte si profesionální masáž až domů. Přijedeme kamkoliv po Praze a okolí do 10 km - dopravu máte zdarma.

zážitek masáže doma

Užijete si luxusní zážitek z profesionální masáže. Mobilní maséři Vám dopřejí stejně kvalitní servis, jakého by se Vám dostalo v našem masážním studiu – ovšem v prostředí, které je Vám důvěrně známé a kde se cítíte nejlépe.

Znáte to - zklidníte tělo i mysl při skvělé masáži, než se ale v rušném provozu dopravíte zase domů, těžce dosažený zen je skoro pryč. Po domácí masáži však můžete v relaxování plynule pokračovat a o to déle čerpat z jejích účinků.

PROČ SI OBJEDNAT MASÁŽ DOMŮ?

V komfortu vašeho domova

Masér přijede za Vámi kamkoli budete potřebovat a vytvoří vám na místě díky pohodlnému lehátku s polstrovaným podhlavníkem a relaxační hudbou příjemné prostředí, ve kterém se budete cítit dobře.

Ušetříte čas i nervy z cestování

Věnujte čas sobě a ne popojíždění v pražských kolonách. Po domácí masáži můžete v relaxování plynule pokračovat a o to déle čerpat z jejích účinků. Za dopravu nic neplatíte.

Masáž tentýž den

Ráno jste se probudily s přeleženým krkem? Večer už je u vás náš masér, který vám uleví od bolesti. Masáže je možné si objednat hned na stejný den dle volných kapacit.

Jednoduchý rezervační systém

Na pár kliků si vyberete volný termín a délku vaší masáže v rezervačním systému klidně i o půlnoci.

Tým zkušených masérů

Z našich masáží budete nadšeni, jako stovky našich spokojených klientů, za které hovoří pozitivní reference našeho masážního studia Oblouková. Domluvíme se s vámi anglicky i rusky.

Masáž, co vám pomůže

Nemusíte dopředu řešit jaký typ masáže vybrat, cena je pro všechny stejná. Maséři s vámi proberou na místě, co vás trápí a jak vám mohou pomoci a dle toho zvolí vhodnou techniku hmatů.

Pracujeme, když vy odpočíváte

Naši maséři jsou vám k dispozici každý den od 9 do večerních 22 hodin, včetně víkendů a svátků. Stačí si vybrat volný termín.

Průběh mobilní masáže

Máte obavu jak bude vaše mobilní masáž doma probíhat? Nemusíte. Objednání je opravdu snadné díky naší rezervační aplikaci a o vše ostatní se postarají již naši maséři. Vy se jen pohodlně uložíte na připravené lehátko a vychutnáváte si svou masáž do poslední minuty.

1. Výběr z volných termínů

Masáž si jednoduše zarezervujete na pár kliků v našem rezervačním systému, kde hned vidíte jaké jsou volné termíny a kteří maséři, nebo masérky jsou vám k dispozici. Masáž je možné si objednat i na stejný den. Potvrzení rezervace vám přijde ihned do vašeho emailu.

2. Masér přijíždí k vám domů

Masér se objeví u vašich dveří v objednaný čas. V místnosti, kde se chcete oddávat vaší masáži, vytvoří mobilní masérnu, díky mobilnímu lehátku, které je stavěné i na pořádné chlapi. Vy se nemusíte o nic starat, jen se těšit na svou masáž, my si veškeré vybavení přivezeme s sebou.

3. masáž dle vašeho přání a potřeb

S masáží, jejími technikami, se maximálně přizpůsobujeme vašim aktuálním přáním a potřebám. Čas, který jste si objednali je využit do poslední minuty a příprava maséra se do něj nezapočítává.

  • volba maséra nebo masérky
  • Technika a intenzita dle potřeb
  • délka od 60 min
  • V soukromí domova

4. Rozloučení s masérem

Po skončení masáže s vámi vyřídíme nezbytnosti spojené s platbou a objednáním dalšího termínu, diskrétně se sbalíme a necháme vám prostor doznít účinky vaší absolvované masáže.

PRO KOHO JSOU
MOBILNÍ MASÁŽE IDEÁLNÍ?

Pro ty, co dokáží ocenit svůj čas

Právě pro vás je vytvořena tato služba masáží, které přijedou přímo za vámi a vy tak ušetříte drahocenný čas, nebo za pohonné hmoty či jízdné.

Osoby s omezenou pohyblivostí

Mobilní masáže jsou ideální, pokud se potýkáte s omezenou pohyblivostí nebo máte problém s cestováním do studia. Masér přijede s veškerým potřebným vybavením za vámi.

Maminky na mateřské dovolené

Kdo jiný si zaslouží svou chvíli pro sebe, než maminky, které celý den pečují o své děti a na sebe často zapomínají. Využijte čas, kdy vaše miminko spí a dopřejte si plnohodnotnou masáž a potřebnou regeneraci bez nutnosti kamkoliv dojíždět.

Sportovci

Sportovci, kteří se věnují intenzivnímu tréninku, mohou často zažít svalové napětí. Pravidelné masáže jsou vhodnou podporou pro regeneraci a prevenci zranění. Mobilní masáže umožňují sportovcům dostat masáž přímo na místo tréningu.

Často kladené otázky

Nemůžete najít odpověď na vaší otázku, nebo se s námi potřebujete poradit? Neváhejte se na nás obrátit na našich kontaktech.

Buďte s námi ve spojení

Provozovatel

Mgr. & Bc. Lada Válková Králová
IČ: 88754863
Kontakty