Masáže na akci

Čeká vás konference, teambuilding nebo třeba firemní oslava, a tak chcete svým zaměstnancům či klientům dopřát zážitek se vším všudy? Pozvěte na akci maséra! Naši mobilní maséři za vámi přijedou a stráví s vámi třeba i celý den, aby se dostalo na každého, kdo potřebuje trochu příjemného relaxu.

Masáže na akci - Mobilní masáže Oblouková

Masáž jako program

Skvělým, originální a hlavně velmi oceňovaným programem pro vaší konferenci, teambuilding, či setkání s obchodními partnery, nebo i přáteli jsou masáže.

Masáže za vámi můžeme přivézt ve dvou variantách v závislosti na tom, jaké jsou vaše časové i prostorové možnosti. Rádi vám případně poradíme, která je právě pro vaši akci ta vhodnější.

Vyberte si formu masáží na vaší akci

Rádi byste na svou akci pozvali maséra, ale nevíte zda vybrat masáže na klekačce nebo klasické na lehátku? Výběr je vždy ovlivněň množstvím lidí které chcete potěšit masáží a prostorem ve kterém se akce bude konat. Pro výběr a nacenění je ideální se na nás obrátit s popisem vámi plánované události.

Masáže na klekačce

Klient se pohodlně usadí na speciální masážní židli, tzv. klekačce, a masér se věnuje rozmasírování šíje, hlavy, zad, paží i dlaní. Provádí se přes oblečení, a tak není třeba speciální prostor. Její výhodou je i to, že na ni stačí kratší čas, a to i pouhých 10 minut – je proto vhodná i pro akce, kde je větší počet lidí.
  • Pro větší počet lidí
  • Bez nutnosti si odkládat
  • Krátké masáže i na 10 min
  • Bez potřeby soukromí

Masáže na lehátku

Relaxační masáž tak, jak ji znáte. Přivezeme si vlastní lehátko a vašim klientům či zaměstnancům rozmasírujeme tělo ztuhlé od sportu i celodenního sezení. Na tento typ masáže je třeba si odložit a vyžaduje určitou míru soukromí – doporučujeme ji tedy v případě, že je možné zajistit nerušené místo v ústraní.
  • Pro menší počet lidí
  • Potřeba vyhrazené místnosti
  • Masáže od 30 min
  • Plnohodnotná masáž

Pro jaké akce jsou masáže vhodné?

Stačí nás kontaktovat a povědět nám své požadavky. O všechno ostatní se postaráme my. Vyslat za vámi můžeme jednoho či více masérů (či masérek – záleží na vaší preferenci), a to na 1 hodinu nebo třeba na celý den. Dorazí i s lehátky a veškerým dalším příslušenstvím, stačí tedy jen zajistit místo. Můžeme se dohodnout i na masážích bez oleje, aby účastníci vaší akce nemuseli mít obavy o ušpinění svého oblečení. Dojedeme kamkoliv po Praze a okolí.

Firemní večírek či oslava

Ideálně ještě v rozjezdu akce, než dojde na alkohol – ten si s masážemi až tak moc nerozumí.

Teambuilding nebo soustředění

Masáž poskytne vítané zpestření mezi aktivitami, ať už jde o sportovní akci, nebo třeba soustředěný brainstorming nad směřováním firmy.

Konference a setkání s obchodními partnery

Networking a jedna schůzka za druhou mohou být místy trochu úmorné – masáž dobije sociální baterii a možná dodá i nové nápady.

Pro umělce před vystoupením

Pro zpěváky, herce, sportovce, muzikanty. Nervozita může potkat každého. Masáž ji pomůže shodit, a ještě připraví tělo na fyzický i mentální výkon.
Zajímá vás více informací nebo chcete poptat masáže pro vaši akci? Ozvěte se nám!
Buďte s námi ve spojení

Provozovatel

Mgr. & Bc. Lada Válková Králová
IČ: 88754863
Kontakty