Jsme tým mobilních masérů

Pod záštitou akreditovaného masážního studia v pražských Vršovicích, kde vám už 10 let tým zkušených masérů a masérek poskytuje individuální péči, nabízíme relaxační, rehabilitační i terapeutické masáže. Rádi se však přizpůsobujeme na míru tomu, co právě vaše tělo i duše potřebují.

VĚŘÍME V SÍLU DOTEKU

Věříme, že dotek je umění. Je způsobem komunikace, který nám pomáhá rozklíčovat, co se děje nejen v těle, ale i v podvědomí. Chováme hlubokou důvěru v to, že si tělo přesně poví, co potřebuje – stačí mu jen naslouchat. K tomu, čemu je při masáži třeba věnovat pozornost, naši intuici (i když možná nevědomě) navedete vy. Každý z vás má svůj unikátní příběh a jiné potřeby, a proto ani žádné dvě masáže nejsou úplně stejné.

Na prvním místě je pro nás to, abyste se po naší péči cítili naprosto spokojeni a v harmonii – tak jako my každý den odcházíme z práce nabití intenzivní energií, kterou si předáváme s každým z našich klientů. Neustále se dál školíme a vzděláváme, abychom drželi krok se současnými poznatky v oboru. Přesto cítíme, že právě napojení se na vás, naše klienty, nás mnohdy naučí více, než mohou dokázat pouhá slova.

Tým mobilních masérů

Přivezou vám léčivý dotek, potřebné
uvolnění a novou energii do života.

JAN KRÁTKÝ

Trpíte bolestmi hlavy od zablokované páteře, cítíte se ztuhlí a bolaví? Honza se nezdá, ale umí do toho „šlápnout“ a díky hloubkové masáži vám odstraní blokády a uleví od bolesti.

„Věřím v sílu citlivého doteku. Po kvalitní masáži se budete cítit skvěle a lehce na těle i na duši, jelikož vše je propojené. „

Sám Honza se dobíjí cvičením jógy a otužováním. Dobře se cítí v přírodě, kam často podniká výlety.
Masérka Vanesa - Mobilní masáže Oblouková

VANESSA ANNA

Problémy naší tělesné schránky bývají odrazem vnitřního zpracovávání světa, který v náročných situacích může vést k napětí ve svalech, které mohou zásadně ovlivňovat držení těla a tedy dokonce i náladu, což nečinní den lepším a zde může započít koloběh našeho zacyklení.

Vše je se vším provázané, jak tedy náš koloběh, tak stravování, místa, která navštěvujeme, lidi, které potkáváme, činnosti, které opakujeme… Jelikož je tělo složitý (ale v zásadě jednoduchý 🙂 ) komplex soustřeďuji se na to, co vypovídá klient, ale zároveň také na jeho tělo.

Mezi mé srdcové koníčky patří tanec, psaní, poslech hudby a podcastů. A čerstvě mě oslovila čínská medicína, účinky bylin a psychologie.
Tereza Paďourová Masérka - Mobilní masáže Oblouková

Tereza Paďourová

Práce s tělem je jedna mých životních vášní. Fascinuje mě, jak je dotek silný nástroj a když ho umíme použít, tak pomáhá fyzicky i psychicky. Mám ráda, když můžu poskytnout vašemu tělu odpočinek a uvolnění a vytvořit společně bezpečný prostor

Mezi mou specializaci patří hloubkové deep tissue masáže a relaxační masážní techniky.

Veronika Ryšavá

Masérka Veronika se zaměřuje na relaxační a terapeutické masáže šíje, zad, paží a nohou.

Dále provádí antistresovou masáž hlavy a obličeje, ale dokáže také vyhmátnout trigger points a umí i větší tlak, pokud to vaše svaly vyžadují, takže není to jen relax, ale kombinace hlubokého relaxu s přesahem do hlubších technik masáže tak, aby došlo k okamžité úlevě.

Masérka dokáže najít ztuhlá místa a efektivně je rozmasírovat ke spokojenosti vašeho těla, kdy pomůže i úlevě mentání.

Veroničinou specialitou je Breussova metoda, která je svým postupem naprosto unikátní v účincích, které má na páteř, jelikož je velmi šetrná, ale ve své nápravě obratlů páteře je velmi účinná.
Masérka Bára - Mobilní masáže oblouková

BARBORA KOCANDOVÁ

Masáž je pro mě cesta, kterou s každým začínám od začátku, kreativní proces s výsledkem jedinečné kvality. Každý jsme totiž originál.
Jsem ráda průvodcem zpomalení a vytržení z vnějšího světa. Využívám vědomý dotyk, při kterém dávám péči i těm nejmenším detailům těla, i ty si ji zaslouží a učí nás o vlastním těle. Pokud totiž dokážeme dotyk přijmout a vnímat jej, lépe se tak napojíme na sebe a své potřeby.
V mezilidských vztazích je pro mne důležitá laskavost, otevřenost a respekt, a tím docílený bezpečný prostor. Stejně tak pracuji při masáži. Pokud se nám tento bezpečný dialog podaří, lze z něj čerpat i v každodenní žité realitě. Proces zkoumání sebe skrze vlastní tělo se může totiž prokreslit i do běžného života (ale jen s vaším svolením).
Věnuji se především terapeutickému přístupu k masáži, můj dotek je především relaxační a meditativní.
Buďte s námi ve spojení

Provozovatel

Mgr. & Bc. Lada Válková Králová
IČ: 88754863
Kontakty