Jak se ubránit podzimním nemocem? Dopřejte si masáž!

Jak ustát podzim ve zdraví? Období, kdy se většina z nás topí v pracovních povinnostech, v hlavě už nás tlačí seznam dárků i druhů cukroví, a navíc se protloukáme studenými a tmavými dny, sebepéči tak úplně nefandí. Ta je ale potřeba o to víc.

 

Masáží proti nemocem - Mobilní masáže Oblouková

Jak masáž pomáhá zdraví

Relaxační masáž může být cestou, jak jít zdraví (a potřebnému uvolnění) naproti. Proč tomu tak je?

  • Uleví vám od stresu. I pouhá hodina, kdy se oprostíte od starostí okolo a dostane se vám odpočinku a luxusní péče, sníží napětí a vyplaví pěknou dávku endorfinů, serotoninu a dopaminu, které dodávají pocit štěstí a snižují úzkost.
  • Posílí imunitu. Dlouhodobý stres dokáže imunitu oslabit – každá chvíle, kdy si od něj ulevíte, se počítá! Masáž navíc posílí krevní oběh, což je pro imunitní systém vítaná vzpruha.
  • Zkvalitní spánek. Uznejte sami, kolikrát jste už na masážním lehátku zažili tak příjemný relax, že jste se málem nechali ukolébat ke spánku? S uvolněným tělem a zklidněnou myslí se zkrátka spí mnohem lépe. A kvalitní spánek je pro pevné zdraví naprostý základ.

A jak je to v praxi? O tom, že je nachlazení a virózy právě díky masážím trápí méně než dřív, nám nezávisle na sobě vyprávělo hned několik našich klientů. I to je jeden z důvodů, proč svou práci děláme tak rádi.

Není to utrácení, je to investice!

Jestli se do něčeho vyplatí investovat, je to vaše zdraví. Čistě pragmaticky: Masáž vyjde přece jen o dost levněji než to, když vás skolí nemoc a nemůžete pracovat vůbec. A být v nejvypjatějším období roku v psychické pohodě, to se rozhodně taky počítá!

Cestu zvládneme za vás

Nevystavujte se zbytečně dalšímu stresu (a bacilům) při cestování a objednejte si masáž až domů. Mobilní masér za vámi po Praze a okolí dojede kamkoliv (třeba i do práce) a dopřeje vám stejně luxusní zážitek jako v salonu. A zcela bez starostí – stačí nám říci jen místo a čas.

Další články
Párová masáž - Mobilní masáže Oblouková

Máj, lásky čas: Zažijte se svými nejbližšími masáž!

Prožijte máj s těmi, které máte rádi! Lásky čas není zdaleka jen párovou záležitostí. Naopak, vyhradit si čas na ty [...]
Číst dále
Masáží prevence nemoci - Mobilní masáže Oblouková

Jak se ubránit podzimním nemocem? Dopřejte si masáž!

Jak ustát podzim ve zdraví? Období, kdy se většina z nás topí v pracovních povinnostech, v hlavě už nás tlačí [...]
Číst dále
Obavy z mobilní masáže - Mobilní masáže Oblouková

Mobilní masáž: Tyto obavy rovnou zažeňte

Už je to tady – mrzuté duševní rozpoložení nebo třeba bolavá záda zoufale volají po masáži, ale času není nazbyt, [...]
Číst dále
Buďte s námi ve spojení

Provozovatel

Mgr. & Bc. Lada Válková Králová
Telefon: 799 797 323
Kontakty