Máj, lásky čas: Zažijte se svými nejbližšími masáž!

Prožijte máj s těmi, které máte rádi! Lásky čas není zdaleka jen párovou záležitostí. Naopak, vyhradit si čas na ty nejbližší a strávit společné chvíle vám dodá příjemnou jarní vzpruhu a prohloubí vzájemné vztahy. A co teprve, když čas pospolu strávíte párovou masáží! Nabídka masáží pro dva se už za chvíli vrací na scénu – a pozor, díky našim mobilním masérům si je můžete užít dokonce v pohodlí svého domova.
Párová masáž - Mobilní masáže Oblouková

Malé domácí lázně

Pod nánosem pracovního stresu, péče o domácnost nebo výchovy dětí se občas těžko hledá čas nejen na odpočinek, ale paradoxně i na to, co vás dokáže zpátky nabít energií: setkání s nejbližšími, ale i na tolik potřebnou péči o sebe.

Spojte příjemné s ještě příjemnějším a pozvěte partnera, sourozence, maminku, odrostlého potomka nebo třeba nejlepší kamarádku na malou lázeňskou dovolenou ve svém obýváku. Kouzelné ruce našich masérů dokážou kromě svalové ztuhlosti odbourat také napětí a stres, navíc budete mít dlouho na co vzpomínat.

Jak návštěva maséra probíhá?

  • O zbytek se postaráme my. Naši maséři Honza a Vanesa dorazí i s veškerým vybavením včetně lehátek.
  • Dotvoří i příjemně uvolněnou atmosféru, dovezou si totiž vonné oleje, jemnou hudbu, a pokud budete chtít, tak i svíčky.
  • Vám i vašemu nejbližšímu člověku dopřejí masáž tak relaxační, že se budete cítit jako znovuzrození, poté se zase sbalí a nechají vás užít si zbytek dne či večera.

Žádné plánování, jen relax

I přátelské setkání může stát hodně plánování: vymyslet, kam zajít, kam je třeba udělat rezervaci, jak se tam dostanete, kde budete parkovat, co na sebe, nebude tam navíc moc lidí…? Ušetřete si raději čas, peníze i starosti a rovnou zarezervujte masáž v klidu a soukromí domova. Stačí vybrat termín, tím práce s plánováním končí.

Cena masáže pro dvě osoby je 3 000 Kč včetně dopravy masérů až k vám. Rezervace spouštíme už 22. dubna. Přihlaste se k odběru newsletteru a nenechte si  tu správnou chvíli ujít!

Láska kvete kdykoliv, nejen v máji – pokud ji však pořádně opečujete společným časem, budou její květy ještě o něco krásnější…

Další články
Párová masáž - Mobilní masáže Oblouková

Máj, lásky čas: Zažijte se svými nejbližšími masáž!

Číst dále
Masáží prevence nemoci - Mobilní masáže Oblouková

Jak se ubránit podzimním nemocem? Dopřejte si masáž!

Jak ustát podzim ve zdraví? Období, kdy se většina z nás topí v pracovních povinnostech, v hlavě už nás tlačí [...]
Číst dále
Obavy z mobilní masáže - Mobilní masáže Oblouková

Mobilní masáž: Tyto obavy rovnou zažeňte

Už je to tady – mrzuté duševní rozpoložení nebo třeba bolavá záda zoufale volají po masáži, ale času není nazbyt, [...]
Číst dále
Buďte s námi ve spojení

Provozovatel

Mgr. & Bc. Lada Válková Králová
IČ: 88754863
Kontakty