Mobilní masáž: Tyto obavy rovnou zažeňte

Už je to tady – mrzuté duševní rozpoložení nebo třeba bolavá záda zoufale volají po masáži, ale času není nazbyt, a tak jste se rozhodli si domů povolat mobilního maséra. Jenže najednou vidinu báječné uklidňující procedury kazí vkrádající se obavy… A tady Vás rovnou zastavíme. Tyhle (a všechny další) nesmyslné pochybnosti můžete rovnou zahnat!
Obavy z mobilní masáže - Mobilní masáže Oblouková

„Do takovýho bordelu snad ani nemůžu nikoho pozvat!“

Představa o tom, že si masér vezme bílou rukavičku a zkontroluje vrstvu prachu na vršku skříně, je jen výplod fantazie. Ale to v hloubi duše víte, že? 🙂 Ve skutečnosti jen stačí, když bude mít masér místo na přenosné lehátko (a pohyb kolem něj) – rozhodně vám ale nejde kontrolovat pořádek.

„Pustit si cizího člověka domů, co já vím, kdo to je?“

Domov je to nejosobnější místo a vpustit do něj někoho neznámého vyžaduje velké množství důvěry. Toho jsme si dobře vědomi, proto se všemi svými maséry spolupracujeme dlouhodobě a pravidelně je školíme, nebojíme se tedy za jejich profesionalitu a korektní přístup dát ruku do ohně.

„Ach bože, co když uvidí ty moje neoholený nohy / strie / celulitidu?“

Možná je uvidí, ale rozhodně si o nich nic nepomyslí. Masér si bude všímat maximálně toho, které místo na vašem těle je ztuhlé a jak ho nejlépe rozmasírovat. Na přísné ideály krásy zapomeňte – o ty při masáži vůbec nejde (a troufáme si říct, že v životě taky ne).

„Vždyť já ani nevím, jestli se sluší mu nabídnout aspoň kafe?“

Mobilní masér není návštěva. Nepřišel proto, abyste se o něj postarali, naopak – on se přišel postarat o to, abyste se měli dobře vy. Nemusíte mu proto nic nabízet ani připravovat a jen si užijte pocit, že se dnes všechno točí pouze kolem vaší spokojenosti.

„Co když bude trapný ticho?“

Nikdy pořádně nevíte, jestli si u kadeřnice máte povídat? U masáže je to jednoduché. Na začátku si s vámi masér promluví o tom, jaká očekávaní od masáže máte a kde vás co bolí. A potom už se o zvukovou kulisu postará příjemná relaxační hudba. Introverti se tedy nemusí bát – není třeba mít v rukávu zásobu konverzačních témat.
Pamatujte na to, že u masáže jde primárně o váš odpočinek a příjemný zážitek. Nestresujte se proto drobnostmi okolo – stačí si rezervovat masáž a o všechno ostatní už se postaráme my.
Další články
Párová masáž - Mobilní masáže Oblouková

Máj, lásky čas: Zažijte se svými nejbližšími masáž!

Prožijte máj s těmi, které máte rádi! Lásky čas není zdaleka jen párovou záležitostí. Naopak, vyhradit si čas na ty [...]
Číst dále
Masáží prevence nemoci - Mobilní masáže Oblouková

Jak se ubránit podzimním nemocem? Dopřejte si masáž!

Jak ustát podzim ve zdraví? Období, kdy se většina z nás topí v pracovních povinnostech, v hlavě už nás tlačí [...]
Číst dále
Obavy z mobilní masáže - Mobilní masáže Oblouková

Mobilní masáž: Tyto obavy rovnou zažeňte

Už je to tady – mrzuté duševní rozpoložení nebo třeba bolavá záda zoufale volají po masáži, ale času není nazbyt, [...]
Číst dále
Buďte s námi ve spojení

Provozovatel

Mgr. & Bc. Lada Válková Králová
Telefon: 799 797 323
Kontakty